Військовий бойовий шок: сертифікація тренерів

Ми повертаємось. До своїх домівок та близьких людей. До мирного життя. Зовні ми такі ж самі, якими були до початку війни. Але ми інакші. Ми бачили смерть, ми знаємо, що таке смерть, і ми ніколи не будемо колишніми… І ми знаємо, що повинні перебороти себе і повернутися остаточно. Інакше війна з’їсть нас і наших близьких. «Мова Добра» - благодійний фонд, створений для підтримки людей, яким потрібно «повернутися». Наша ключова задача – реабілітація. Це і психологічна реабілітація людей, які пройшли війну, і проекти, пов’язані з обладнанням лікарень та реабілітацією пацієнтів. Це допомога дорослим і дітям, військовим і цивільним. Наша мета – допомогти. Ми знаємо, як. Головне – вірити в своє бажання змінитись.

Благодійний фонд "Мова добра" вул. Казимира Малевича, 31 офіс 101, м. Київ 03680. тел: (044)331-40-90, (068) 363-55-15
  • Register

Очень сильная, динамичная группа. Ребята наполнены внутренней энергией. Многие уже работают над своими проектами: пишут сказки, проводят детские лагеря, снимают интервью и хроники. Кто-то уже пошел на курсы — осваивать новую специальность. Все переосмысливают себя, набирают ресурс и ищут новый вектор развития.
Очень приятно наблюдать маленькие, но такие важные изменения, которые успевают происходить с участниками между встречами. Мы все учимся друг у друга, вместе растем и идем к новым целям.
Для меня очень ценно быть частью этого процесса.
Олена Мась, координатор проектів

 

 

pobratymy olena mas