Військовий бойовий шок: сертифікація тренерів

Ми повертаємось. До своїх домівок та близьких людей. До мирного життя. Зовні ми такі ж самі, якими були до початку війни. Але ми інакші. Ми бачили смерть, ми знаємо, що таке смерть, і ми ніколи не будемо колишніми… І ми знаємо, що повинні перебороти себе і повернутися остаточно. Інакше війна з’їсть нас і наших близьких. «Мова Добра» - благодійний фонд, створений для підтримки людей, яким потрібно «повернутися». Наша ключова задача – реабілітація. Це і психологічна реабілітація людей, які пройшли війну, і проекти, пов’язані з обладнанням лікарень та реабілітацією пацієнтів. Це допомога дорослим і дітям, військовим і цивільним. Наша мета – допомогти. Ми знаємо, як. Головне – вірити в своє бажання змінитись.

Благодійний фонд "Мова добра" вул. Казимира Малевича, 31 офіс 101, м. Київ 03680. тел: (044)331-40-90, (068) 363-55-15
  • Register

Матеріал про другий етап "Тренінгу з подолання бойового шоку, травми та ПТСР" від 2+2.

Даний етап вже позаду. Група знов збереться наприкінці березня для проходження третього рівня тренінгу

 

Тренінг заснований на популярних у Європі принципах тілесно орієнтованої психотерапії.

Подолати негативні наслідки війни, які відкарбовуються на психіці, можна, якщо вміти працювати зі своїм тілом і навчитися виводити з нього негативну енергію, запевняють організатори. Головна ж перевага цих знань у тому, що той, хто сьогодні лише вчиться, вже незабаром, зможе допомогти своїм побратимам.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/video/video-novini/dlya-biyciv-ato-vlashtuvali-trening-schob-psihologichno-pidgotuvati-do-mirnogo-zhittya.html