Військовий бойовий шок: сертифікація тренерів

Ми повертаємось. До своїх домівок та близьких людей. До мирного життя. Зовні ми такі ж самі, якими були до початку війни. Але ми інакші. Ми бачили смерть, ми знаємо, що таке смерть, і ми ніколи не будемо колишніми… І ми знаємо, що повинні перебороти себе і повернутися остаточно. Інакше війна з’їсть нас і наших близьких. «Мова Добра» - благодійний фонд, створений для підтримки людей, яким потрібно «повернутися». Наша ключова задача – реабілітація. Це і психологічна реабілітація людей, які пройшли війну, і проекти, пов’язані з обладнанням лікарень та реабілітацією пацієнтів. Це допомога дорослим і дітям, військовим і цивільним. Наша мета – допомогти. Ми знаємо, як. Головне – вірити в своє бажання змінитись.

Благодійний фонд "Мова добра" вул. Казимира Малевича, 31 офіс 101, м. Київ 03680. тел: (044)331-40-90, (068) 363-55-15
  • Register


Зараз ми проводимо другий тренінг для військових. Він буде тривати півроку. Группа складається з 25 учасників бойових дій.
Кожному ветерану надається інструментарій, який дозволяє пропрацювати свою власну, особисту душевну рану, відчувши ефект від цього. На основі цього, будується експертність ветерана в питаннях зустрічі і допомоги іншим. Згідно міжнародних стандартів програми «рівний — рівному» витрачається мінімальний час на ідентифікацію того, хто проводить семінар, і на довіру відповідно.


Це великий проект, в наслідок якого в Україні з’являться власні спеціалісти по роботі з бойовим шоком та ПТСР та буде будуватись мережа взаємодопомоги серед ветеранів.
Навчання для учасників безкоштовне, тому ми шукаємо спонсорів для постійного фінансування проекту та організації.

 

У другій групі тренінгу "ПОБРАТИМИ" разом з тренерами працюють випускники першого тренінгу (Тарас Ковалик та Андрій Козінчук).

На власному досвіді ми впевнились, що допомога за принципом "Рівний - рівному" працює якнайкраще. Коли стартувала перша група, то багато часу знадобилось для встановлення контакту. Завдяки тому, що цього разу серед тренерів є ветерани, довіра з'явилась з першого знайомства.


Це тільки початок! Попереду ще багато роботи!