Військовий бойовий шок: сертифікація тренерів

Ми повертаємось. До своїх домівок та близьких людей. До мирного життя. Зовні ми такі ж самі, якими були до початку війни. Але ми інакші. Ми бачили смерть, ми знаємо, що таке смерть, і ми ніколи не будемо колишніми… І ми знаємо, що повинні перебороти себе і повернутися остаточно. Інакше війна з’їсть нас і наших близьких. «Мова Добра» - благодійний фонд, створений для підтримки людей, яким потрібно «повернутися». Наша ключова задача – реабілітація. Це і психологічна реабілітація людей, які пройшли війну, і проекти, пов’язані з обладнанням лікарень та реабілітацією пацієнтів. Це допомога дорослим і дітям, військовим і цивільним. Наша мета – допомогти. Ми знаємо, як. Головне – вірити в своє бажання змінитись.

Благодійний фонд "Мова добра" вул. Казимира Малевича, 31 офіс 101, м. Київ 03680. тел: (044)331-40-90, (068) 363-55-15
  • Register

Очень сильная, динамичная группа. Ребята наполнены внутренней энергией. Многие уже работают над своими проектами: пишут сказки, проводят детские лагеря, снимают интервью и хроники. Кто-то уже пошел на курсы — осваивать новую специальность. Все переосмысливают себя, набирают ресурс и ищут новый вектор развития.
Очень приятно наблюдать маленькие, но такие важные изменения, которые успевают происходить с участниками между встречами. Мы все учимся друг у друга, вместе растем и идем к новым целям.
Для меня очень ценно быть частью этого процесса.
Олена Мась, координатор проектів

 

 

pobratymy olena mas

 

 

 

 

 

 

Матеріал про другий етап "Тренінгу з подолання бойового шоку, травми та ПТСР" від 2+2.

Даний етап вже позаду. Група знов збереться наприкінці березня для проходження третього рівня тренінгу

 

Тренінг заснований на популярних у Європі принципах тілесно орієнтованої психотерапії.

Подолати негативні наслідки війни, які відкарбовуються на психіці, можна, якщо вміти працювати зі своїм тілом і навчитися виводити з нього негативну енергію, запевняють організатори. Головна ж перевага цих знань у тому, що той, хто сьогодні лише вчиться, вже незабаром, зможе допомогти своїм побратимам.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/video/video-novini/dlya-biyciv-ato-vlashtuvali-trening-schob-psihologichno-pidgotuvati-do-mirnogo-zhittya.html

На Київщині бійці лікують післявоєнний синдром побратимів

 

 

Найкращі реабілітологи для ветеранів АТО вони самі. На Київщині демобілізованих бійців інструктують, як позбавитись післявоєнних стресових розладів та допомогти бойовим товаришам. Це вже другий курс ветеранів, навчених в Україні.

За такою ж програмою соціальну адаптацію проходили солдати після воєн у Афганістані та на Балканах. На заняттях побувала Наталія Савченко.

Стартовал второй курс обучения бойцов-инструкторов по реабилитации после боевой травмы и психотравмирующих событий

Каждый день из зоны боевых действий возвращаются бойцы. После страшных переживаний они сталкиваются с миром, который часто не могут и не хотят принять - современным социумом.

Иногда у них возникают проблемы с собственной семьей, государственными чиновниками, полицией; проблемы с вопросами журналистов, работников социальных служб и, частично, проблемы с собой.
На преодоление таких последствий травматических событий и негативного опыта боевых действий и направлен второй полный тренинг "Побратими", сообщили Цензор.НЕТ организаторы тренинга.

тренинг

 


Зараз ми проводимо другий тренінг для військових. Він буде тривати півроку. Группа складається з 25 учасників бойових дій.
Кожному ветерану надається інструментарій, який дозволяє пропрацювати свою власну, особисту душевну рану, відчувши ефект від цього. На основі цього, будується експертність ветерана в питаннях зустрічі і допомоги іншим. Згідно міжнародних стандартів програми «рівний — рівному» витрачається мінімальний час на ідентифікацію того, хто проводить семінар, і на довіру відповідно.


Це великий проект, в наслідок якого в Україні з’являться власні спеціалісти по роботі з бойовим шоком та ПТСР та буде будуватись мережа взаємодопомоги серед ветеранів.
Навчання для учасників безкоштовне, тому ми шукаємо спонсорів для постійного фінансування проекту та організації.

 

У другій групі тренінгу "ПОБРАТИМИ" разом з тренерами працюють випускники першого тренінгу (Тарас Ковалик та Андрій Козінчук).

На власному досвіді ми впевнились, що допомога за принципом "Рівний - рівному" працює якнайкраще. Коли стартувала перша група, то багато часу знадобилось для встановлення контакту. Завдяки тому, що цього разу серед тренерів є ветерани, довіра з'явилась з першого знайомства.


Це тільки початок! Попереду ще багато роботи!

 

Вони це зробили! знайшли в собі хоробрість подолати страхи війни та страх перед невідомим!
Інструктори з подолання травми війни - вони вже є і будуть допомогати таким як вони!
Дякуємо вам хлопці за ваш час та готовність йти далі і нести досвід та спокій іншим!!!
поодинці ніяк - разом з SWAT.org та Wounded Warrior Ukraine робимо кроки вперед, дякуємо усім небайдужим!!!!

Трохи про наш тренінг "Побратими" від його безпосередніх учасників і майбутніх інструкторів по роботі з ПТСР.

Робимо це разом із SWAT.org, Wounded Warrior Ukraine, дякуємо усім, хто допомогає чим може smile

В червні стартує фінальний етап нашого тренінгу, результатом якого будуть сертифіковані інструктори по роботі із ПТСР, які будучи бійцями, краще інших знають як жити з війною за спиною.
А, поки, короткий сюжет від Reuters

 

Психотерапевт рассказал, как родные и близкие могут помочь вчерашним солдатам быстрее влиться в мирную жизнь.

http://www.litsa.com.ua/show/a/22004

Ця публікація —  ґрунтовна збірка матеріалів,необхідних бійцю у зоні проведення антитерористичної операції. Пам’ятка складена на підставі досвіду військових психологів та особистого досвіду учасників бойових дій. Укладачі – авторський колектив психологічної кризової служби м. Миколаєва. (В буклеті використані також рекомендації Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України, Міністерства оборони України та Громадської організації «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій»).

http://www.medsanbat.info/podolannya-boyovogo-stresu-ta-yogo-psihologichnih-naslidkiv/

Трішечки про те, як війна впливає і змінює, як навчатися жити з цим і допомогати іншим". відео з етапу тренінгу

Shock therapy trauma and PTSD
Kiev, 6-9 april 2015
training with ukrainian veterans of war on Donbass, Ukraine.

Українськи психотерапевті разом из закордонними колегами вчать колишних бійців АТО долати посттравматичний стресс.
Тренінг "Побратими" за участью Дітті Марчер.

З 6 по 9 квітня на території санаторію Пролісок в Кончі Заспі відбувся другий заїзд із серії тренінгів для бійців АТО.
На цей раз на тренінг "Побратими" приїхала не тільки Дитти Марчер,
відома нам уже за лютневим тренінгу,
але і її колега Стін Андерсен.
Ветеран, інстукторов, що працює з солдатами, які пройшли міжнародні конфлікти.

Солдати, що пройшли шок бою
Солдати, що втратили в страшних випробуваннях бойових товаришів
Перші почуття після поверненя з фронту: як з цим далі жити? Забути неможливо.