Курс лекцій з психологічної допомоги та взаємодії з бійцями АТО

Ми повертаємось. До своїх домівок та близьких людей. До мирного життя. Зовні ми такі ж самі, якими були до початку війни. Але ми інакші. Ми бачили смерть, ми знаємо, що таке смерть, і ми ніколи не будемо колишніми… І ми знаємо, що повинні перебороти себе і повернутися остаточно. Інакше війна з’їсть нас і наших близьких. «Мова Добра» - благодійний фонд, створений для підтримки людей, яким потрібно «повернутися». Наша ключова задача – реабілітація. Це і психологічна реабілітація людей, які пройшли війну, і проекти, пов’язані з обладнанням лікарень та реабілітацією пацієнтів. Це допомога дорослим і дітям, військовим і цивільним. Наша мета – допомогти. Ми знаємо, як. Головне – вірити в своє бажання змінитись.

Благодійний фонд "Мова добра" вул. Казимира Малевича, 31 офіс 101, м. Київ 03680. тел: (044)331-40-90, (068) 363-55-15
  • Register

12 січня у м. Новограді-Волинському Проектом «Воїну гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей» у партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Побратими» був проведений семінар на тему: "Посттравматичний стресовий синдром та соціальна адаптація воїнів АТО в умовах реалій".
Читав семінар військовий психолог, учасник АТО Андрій Козінчук.
На зустрічі були присутні сільські голови, волонтери, медики, родичі військових, працівники соціальних та інших муніципальних служб.
Семінар відбувся в цікавому та доступному форматі, були розглянуті практичні поради як поводитися з воїнами, які повернулись додому, учасники дізнались більше інформації, що таке ПТСР (посттравматичний стресовий розлад) та соціальна адаптація. Велика дяка Андрію та Вікторії що поділились своїм корисним та цікавим досвідом. Було приємно відчути велику підтримку та зацікавленість Новоград-Волинської районної ради.
Дякуємо всім гостям, особливо Дмитру Рудницькому та Анні Громико за допомогу в організації семінару.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!