Курс лекцій з психологічної допомоги та взаємодії з бійцями АТО

Ми повертаємось. До своїх домівок та близьких людей. До мирного життя. Зовні ми такі ж самі, якими були до початку війни. Але ми інакші. Ми бачили смерть, ми знаємо, що таке смерть, і ми ніколи не будемо колишніми… І ми знаємо, що повинні перебороти себе і повернутися остаточно. Інакше війна з’їсть нас і наших близьких. «Мова Добра» - благодійний фонд, створений для підтримки людей, яким потрібно «повернутися». Наша ключова задача – реабілітація. Це і психологічна реабілітація людей, які пройшли війну, і проекти, пов’язані з обладнанням лікарень та реабілітацією пацієнтів. Це допомога дорослим і дітям, військовим і цивільним. Наша мета – допомогти. Ми знаємо, як. Головне – вірити в своє бажання змінитись.

Благодійний фонд "Мова добра" вул. Казимира Малевича, 31 офіс 101, м. Київ 03680. тел: (044)331-40-90, (068) 363-55-15
  • Register

Лекція/зустріч відбудеться в рамках проекту «Побратими» спрямованого на проведення тренінгів для військових з подолання бойогово шоку, травми та ПТСР.
Проведе зустріч сертифікований тілесноорієнтований психотерапевт Вадим Гавриленко та один з ветеранів АТО, учасник тренінгу для військових проекту «Побратими».

Чекаємо на Вас 15 вересня о 19:00 у барі «Каратєль» (Київ, Тургенівська 25). Вхід безкоштовний.