Інші проекти

Ми повертаємось. До своїх домівок та близьких людей. До мирного життя. Зовні ми такі ж самі, якими були до початку війни. Але ми інакші. Ми бачили смерть, ми знаємо, що таке смерть, і ми ніколи не будемо колишніми… І ми знаємо, що повинні перебороти себе і повернутися остаточно. Інакше війна з’їсть нас і наших близьких. «Мова Добра» - благодійний фонд, створений для підтримки людей, яким потрібно «повернутися». Наша ключова задача – реабілітація. Це і психологічна реабілітація людей, які пройшли війну, і проекти, пов’язані з обладнанням лікарень та реабілітацією пацієнтів. Це допомога дорослим і дітям, військовим і цивільним. Наша мета – допомогти. Ми знаємо, як. Головне – вірити в своє бажання змінитись.

Благодійний фонд "Мова добра" вул. Казимира Малевича, 31 офіс 101, м. Київ 03680. тел: (044)331-40-90, (068) 363-55-15
  • Register

Втомлені та щасливі
Збиралися швидко, старалися сильно:)
Результат - дитячі посмішки у літньому таборі на свіжому повітрі !
Танцювали одразу від восьмої хвилини приїзду і до самого обіду, далі програма обіцяє бути такою ж інтенсивною.
Світ і простір знову доводять, що при бажанні робити добрі справи завжди є добрі супермени, що рятують і діляться сильними крилами (чи плащем, як там у суперменів?)
Тож, невгамовне ДЯКУЮ Vlad Kond, Olga Pasichnichenko, Таня Тарасевич, Люба (вона в курсі яка:) та всім хто допомогав додати радості і легкості життям дітей та їх батьків!