Благодійне постачання медичного обладнання

Ми повертаємось. До своїх домівок та близьких людей. До мирного життя. Зовні ми такі ж самі, якими були до початку війни. Але ми інакші. Ми бачили смерть, ми знаємо, що таке смерть, і ми ніколи не будемо колишніми… І ми знаємо, що повинні перебороти себе і повернутися остаточно. Інакше війна з’їсть нас і наших близьких. «Мова Добра» - благодійний фонд, створений для підтримки людей, яким потрібно «повернутися». Наша ключова задача – реабілітація. Це і психологічна реабілітація людей, які пройшли війну, і проекти, пов’язані з обладнанням лікарень та реабілітацією пацієнтів. Це допомога дорослим і дітям, військовим і цивільним. Наша мета – допомогти. Ми знаємо, як. Головне – вірити в своє бажання змінитись.

Благодійний фонд "Мова добра" вул. Казимира Малевича, 31 офіс 101, м. Київ 03680. тел: (044)331-40-90, (068) 363-55-15
  • Register

movadobra

ЗАЯВКА НА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ

Допомога для медичних установ від благодійного фонду "Мова Добра" - медичне устаткування, меблі, витратні матеріали та ін.

Наш фонд отримує із Данії та розподіляє по медичних закладах України гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання та витратних матеріалів. За це наша величезна подяка і повага Посольству Мальтійського Ордену в Україні та компанії Global Medical Aid (Данія), допомога і підтримка яких надає нам сили та впевненість у спільній справі, яку робимо.