Благодійне постачання медичного обладнання

Ми повертаємось. До своїх домівок та близьких людей. До мирного життя. Зовні ми такі ж самі, якими були до початку війни. Але ми інакші. Ми бачили смерть, ми знаємо, що таке смерть, і ми ніколи не будемо колишніми… І ми знаємо, що повинні перебороти себе і повернутися остаточно. Інакше війна з’їсть нас і наших близьких. «Мова Добра» - благодійний фонд, створений для підтримки людей, яким потрібно «повернутися». Наша ключова задача – реабілітація. Це і психологічна реабілітація людей, які пройшли війну, і проекти, пов’язані з обладнанням лікарень та реабілітацією пацієнтів. Це допомога дорослим і дітям, військовим і цивільним. Наша мета – допомогти. Ми знаємо, як. Головне – вірити в своє бажання змінитись.

Благодійний фонд "Мова добра" вул. Казимира Малевича, 31 офіс 101, м. Київ 03680. тел: (044)331-40-90, (068) 363-55-15
  • Register

movadobra

ЗАЯВКА НА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ

Допомога для медичних установ від благодійного фонду "Мова Добра" - медичне устаткування, меблі, витратні матеріали та ін.

Головний лікар Бориспільської центральної районної лікарні провів екскурсію для іноземних гостей.

На початку липня до головних повітряних воріт України завітали представники датського фонду Global medical AID, помічник посла Мальтійського ордену в Україні та директор благодійного фонду «Мова добра». 

Напередодні, Бориспільська лікарня отримала гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання та витратних матеріалів. Благодійний фонд «Мова добра» розпочав свою діяльність наприкінці минулого року. Завдяки співпраці з посольством Мальтійського ордену в Україні та датським фондом Global medical AID, який надає гуманітарну допомогу, «Мова добра» реалізовує проекти по забезпеченню українських лікарень та госпіталів сучасним медичним обладнанням.

З Бориспільською лікарнею це перший досвід співпраці, розповідає помічник посла Мальтійського ордену в Україні, Інна Лугіна, але не останній. Після екскурсії відділеннями, гості мали змогу поспілкуватися про подальшу співпрацю. Головний лікар розповів про нагальні потреби лікарні, а благодійники сказали, що допоможуть чим зможуть.

Представник датського фонду Містер Хайнс був здивований давністю побудови будівель та станом існуючого медичного устаткування, яке нині використовується в Бориспільський ЦРЛ. А головне, він переконався у тому, що обладнання, яке він надіслав використовується і міські лікарі дійсно мають в ньому потребу. Головний лікар Олександр Щур, зазначив, що вони щомісяця звертаються до різних благодійних організацій надаючи список потреб. Зокрема, лише за останні пів року ЦРЛ отримало від благодійників допомогу вартістю близько двох мільонів гривень.